INFORMACJE O FIRMIE

CODEFRONT

Kim jesteśmy ?

CodeFront to przedewszystkim doświadczony i zgrany zespół. Młodzi, ambitni ludzie, którzy łączą pracę ze swoją życiową pasją jaką jest projektowanie i tworzenie.
Marka CodeFont specjalizuje się w tworzeniu przejrzystych i zachwycających swoją estetyką stron internetowych. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy wprowadzają w Internecie nową jakość witryn WWW – nieszablonowych, prostych, innych niż wszystkie. Chcemy, by Twoja strona internetowa przyciągała potencjalnych klientów za sprawą swojej estetyki, a nie krzykliwych form i zbędnych dodatków. Zapewniamy, że współpraca z nami to nie tylko czysta przyjemność, ale również wspaniałe i inspirujące doświadczenie. Działamy na terenie całej Polski w zakresie tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji dedykowanych. Zajmujemy się profesjonalną obsługą serwerów Gier wspierając przy tym najnowsze platformy i technologie (Steam, UPlay, Origin). Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie – prowadzone przez nas usługi takie jak budowa stron, tworzenie sklepów internetowych, pozycjonowanie są realizowane z naciskiem na efekty oraz przystępne ceny. W razie dodatkowych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo – odpowiemy na pytania i przygotujemy indywidualną wycenę. CodeFront – marketing on-line, strony internetowe, tworzenie sklepów internetowych – Warszawa, Otwock – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty

Jak działamy ?


Ustalenie warunków umowy
Po ustaleniu warunków przesyłamy kosztorys oraz umowę. Po akceptacji przyjmujemy zaliczkę i zaczynamy pracę nad stroną

Akceptacja wyglądu i dalsze działania
Przesyłamy propozycje wyglądowe, ustalamy wszystkie szczegóły, czekamy na akceptacje, projektujemy stronę, czekamy na akceptacje końcową

Akceptacja i zakończenie zlecenia
Klient akceptuje stronę finalizujemy umowę i instalujemy stronę na serwerze klienta. Ostatni krok to zadowolenie na twarzy Zleceniodawcy.

Formularz kontaktowy

Wyślij nam zapytanie, odpowiemy tego samego dnia

Każdy klient jest wyjątkowy! Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailowo a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zgodnie z twoimi wymaganiami.