PROJEKTOWANIE STRON WWW

CODEFRONT

Projektowanie stron internetowych

Najlepsze usługi w najlepszej cenie

Wiemy, jak Ważna dla Twojego biznesu jest profesjonalna strona internetowa, która nie będzie przysparzać problemów w obsłudze ani w działaniu. W odpowiedzi na tę potrzebę powstała nasza firma, w której projektowanie stron www to główny obszar działalności. Podejmujemy się zarówno projektów stron dla małych firm, jak i dla dużych witryn internetowych. W naszej ofercie każdy przedsiębiorca czy właściciel sklepu znajdzie coś dla siebie – jesteśmy wszechstronni, a jednocześnie skupieni na wizji, jaką posiada nasz klient. Projektowanie stron internetowych, zwłaszcza, gdy miejscem świadczenie usług jest Warszawa i jej okolice (Otwock i inne miasta), może wydawać Ci się kosztowne. Skontaktuj się z nami i pozwól zaskoczyć się nie tylko jakością, ale również ceną!

Projektowanie stron www - liczy się estetyka

Wiele osób, które zgłaszają się do nas jako klienci, boi się, że projekt będzie dla nich zbyt... efektowny.

Wiele osób, które zgłaszają się do nas jako klienci, boi się, że projekt będzie dla nich zbyt... efektowny. Obecnie odchodzi się bowiem od szeregu interaktywnych elementów na stronach, zbędnych ozdobników i jaskrawych kolorów. Projektowanie stron www to praca, w której najważniejsze jest wyczucie stylu, dlatego właśnie taki tryb realizacji zamówienia oferujemy naszym klientom. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna przyciągała użytkowników nie tylko treścią, ale również designem, to wybór naszej firmy z pewnością będzie trafiony!

Jak działamy ?


Ustalenie warunków umowy
Po ustaleniu warunków przesyłamy kosztorys oraz umowę. Po akceptacji przyjmujemy zaliczkę i zaczynamy pracę nad stroną

Akceptacja wyglądu i dalsze działania
Przesyłamy propozycje wyglądowe, ustalamy wszystkie szczegóły, czekamy na akceptacje, projektujemy stronę, czekamy na akceptacje końcową

Akceptacja i zakończenie zlecenia
Klient akceptuje stronę finalizujemy umowę i instalujemy stronę na serwerze klienta. Ostatni krok to zadowolenie na twarzy Zleceniodawcy.

Formularz kontaktowy

Wyślij nam zapytanie, odpowiemy tego samego dnia

Każdy klient jest wyjątkowy! Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailowo a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zgodnie z twoimi wymaganiami.