BUDOWA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

CODEFRONT

Budowa sklepów internetowych

Stworzymy estetyczną oprawę dla Twoich produktów!

Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć konwersję w swoim sklepie, to... nasze usługi będą idealną odpowiedzią na Twoje wątpliwości! Konwersja to po prostu sprzedaż produktów, którą z pewnością możesz zwiększyć dzięki estetycznemu i przejrzystemu wyglądowi swojego sklepu. Budowa sklepów internetowych to jedna z naszych specjalności – rozpocznij współpracę z nami i przekonaj się, jak prosto i szybko podnieść swoje zyski dzięki naszemu wsparciu!

Budowa sklepów internetowych w mieście Warszawa i okolicach

Obawiasz się, że nie stać Cię na usługi firmy z Warszawy w zakresie budowania sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami – razem ustalimy zakres prac i wycenę satysfakcjonującą dla obu stron. Jeśli z kolei martwisz się o późniejsze funkcjonowanie swojego sklepu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – tworzymy sklepy internetowe w ramach bardzo prostego w obsłudze systemu, który z pewnością ułatwi Twoją pracę w zakresie prowadzenia sprzedaży!

Jak działamy ?


Ustalenie warunków umowy
Po ustaleniu warunków przesyłamy kosztorys oraz umowę. Po akceptacji przyjmujemy zaliczkę i zaczynamy pracę nad stroną

Akceptacja wyglądu i dalsze działania
Przesyłamy propozycje wyglądowe, ustalamy wszystkie szczegóły, czekamy na akceptacje, projektujemy stronę, czekamy na akceptacje końcową

Akceptacja i zakończenie zlecenia
Klient akceptuje stronę finalizujemy umowę i instalujemy stronę na serwerze klienta. Ostatni krok to zadowolenie na twarzy Zleceniodawcy.

Formularz kontaktowy

Wyślij nam zapytanie, odpowiemy tego samego dnia

Każdy klient jest wyjątkowy! Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailowo a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zgodnie z twoimi wymaganiami.