PROJEKTOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

CODEFRONT

Tworzenie sklepów internetowych

Zmień swój biznes na lepsze!

Jeśli chcesz zmienić wygląd i funkcjonalność swojego sklepu internetowego lub zbudować go od podstaw, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać – skontaktuj się z nami! Tworzenie sklepów internetowych oraz ich przebudowa to nasza specjalność – dzięki skorzystaniu z naszych usług Twój biznes z pewnością rozwinie się i będzie przynosił większe zyski. Nie jest tajemnicą, że klienci w internecie zwracają obecnie uwagę nie tylko na ceny produktów, ale również estetykę sklepu – nie trać ich uwagi przez brak udoskonaleń w swojej witrynie!

Tworzenie sklepów internetowych – Warszawa, Otwock i okolice

Nasza marka powstała z myślą o małych firmach i dużych przedsiębiorstwach, które mają problem z wizerunkiem swoich stron internetowych oraz sklepów.

Specjalnie dla naszych klientów skonstruowaliśmy elastyczną ofertę, w której bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz preferencje. Tworzenie sklepów internetowych (siedziba firmy to Warszawa, ale realizujemy zlecenia także dla mniejszych miejscowości, przykładowo – Otwock i okolice) to nasza pasja, a Twój zysk jest naszym celem!

Jak działamy ?


Ustalenie warunków umowy
Po ustaleniu warunków przesyłamy kosztorys oraz umowę. Po akceptacji przyjmujemy zaliczkę i zaczynamy pracę nad stroną

Akceptacja wyglądu i dalsze działania
Przesyłamy propozycje wyglądowe, ustalamy wszystkie szczegóły, czekamy na akceptacje, projektujemy stronę, czekamy na akceptacje końcową

Akceptacja i zakończenie zlecenia
Klient akceptuje stronę finalizujemy umowę i instalujemy stronę na serwerze klienta. Ostatni krok to zadowolenie na twarzy Zleceniodawcy.

Formularz kontaktowy

Wyślij nam zapytanie, odpowiemy tego samego dnia

Każdy klient jest wyjątkowy! Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailowo a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zgodnie z twoimi wymaganiami.