STRONY WWW

CODEFRONT

Budowa stron internetowych

Nowa witryna szansą dla Twojej marki

Specjalizacją firmy CodeFront jest budowa stron internetowych. Zapraszamy wszystkich klientów, którzy potrzebują odświeżyć swój biznes za sprawą nowej strony www lub chcą stworzyć oryginalną, responsywną (przystosowaną do wszystkich urządzeń mobilnych) witrynę dla dopiero powstającego biznesu. Budowa stron www jest naszą pasją, więc do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i w taki sposób traktujemy również każde zlecenie. Nasza siedziba to Warszawa, ale swoje usługi świadczymy także na innych obszarach (Otwock i okolice).

Przekonaj się jak możesz zwiększyć konwersje - budowa stron www

Czy wiesz, czym jest konwersja?

To wszystkie działania klientów na Twojej stronie internetowej, które przynoszą Ci korzyść – zakup produktu czy zamówienie realizacji usługi. Każdy przedsiębiorca dąży więc do jak największej liczby konwersji. Nasza firma jest odpowiedzią na tę potrzebę – podchodzimy do zleceń z profesjonalizmem i zaangażowaniem, a efektem naszej pracy są strony www, generujące czysty zysk i zainteresowanie. Budowa stron WWW nie jest wyzwaniem, które warto powierzać osobom bez doświadczenia, dlatego skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jak działamy ?


Ustalenie warunków umowy
Po ustaleniu warunków przesyłamy kosztorys oraz umowę. Po akceptacji przyjmujemy zaliczkę i zaczynamy pracę nad stroną

Akceptacja wyglądu i dalsze działania
Przesyłamy propozycje wyglądowe, ustalamy wszystkie szczegóły, czekamy na akceptacje, projektujemy stronę, czekamy na akceptacje końcową

Akceptacja i zakończenie zlecenia
Klient akceptuje stronę finalizujemy umowę i instalujemy stronę na serwerze klienta. Ostatni krok to zadowolenie na twarzy Zleceniodawcy.

Formularz kontaktowy

Wyślij nam zapytanie, odpowiemy tego samego dnia

Każdy klient jest wyjątkowy! Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailowo a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zgodnie z twoimi wymaganiami.