NASZE USŁUGI

POTĘGA CODEFRONT !

STRONY INTERNETOWE

TWORZONE NA SYSTEMACH OPEN SOURCE LUB AUTORSKIM SKRYPCIE

Warto wyróżnić swoją firmę w Internecie – właśnie dlatego oferujemy profesjonalne tworzenie stron WWW. CodeFront – Warszawa to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających. Gdy będziesz posiadać własną stronę internetową, możesz o wiele łatwiej dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, sprawić, że Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna i zacznie budować swoją pozytywną pozycję na tle konkurencji. Nasze strony WWW to sprawdzony wybór – idealne połączenie jakości i przystępnych cen. Siedziba naszej firmy mieści się na terenie Otwocka, ale realizujemy projekty dla klientów z Józefowa, Warszawy i całej Polski.

CO OFERUJEMY ?

Tworzymy strony internetowe zgodnie z najnowszymi standardami wyglądu
Nowoczesne – Przystosowujemy wygląd oraz treść witryny WWW zgodnie z najnowszymi trendami webowymi. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby ułożenie elementów oraz tekstu było przystosowane tak by klient miał łatwy dostęp do każdej części strony.
Materializm – (Czystość i prostota) strony są proste i przejrzyste, stworzone tak aby szybko otwierały się w przeglądarce na każdej prędkości internetu oraz aby najważniejsze informacje były wyróżnione na stronie głównej.

Responsive design

Naszą specjalnością jest projektowanie stron w pełni responsywnych, czytelnych oraz przygotowanych pod dzisiejsze normy przeglądania Internetu.
Dzięki nam twoi klienci będą mogli zobaczyć produkty z każdej kolekcji w tak samo dobrej jakości na komputerze, jak i na telefonie czy tablecie.
Nie wierzysz ? Sprawdź nasze portfolio

Świat Gamingu w wersji WEB

Potrzebujesz strony WWW dla serwera lub indywidualny projekt gamingowy
Dzięki nam twój serwer lub indywidualny projekt gry stanie się rozpoznawalny w sieci dzięki profesjonalnej i intuicyjnej szacie graficznej oraz bezpiecznemu kodowaniu danych Realizujemy projekty dla wszystkich gier – możemy stworzyć wizytówkę strony lub w pełni konfigurowalną witrynę obsługującą każdy fragment serwera – obsługę mapy profilu gracza czy innych funkcji potrzebnych dla użytkownika w przeglądarce

SKLEPY WWW

Sukces sprzedażowy dla każdej firmy !

Sklep internetowy to sposób sprzedaży twoich produktów lub usług bez wychodzenia z domu.
Powierz nam tworzenie stron WWW, a Twoja witryna sklepowa będzie nie tylko wyróżniać się na tle konkurencji, ale klienci będą chętniej przeglądać ją w poszukiwaniu wymarzonej oferty.

X-Front cart

Autorski panel sklepu stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach.
Możliwość konfiguracji wszystkich parametrów na prośbę klienta.
Unikatowe szablony graficzne.
Oferujemy prosty w obsłudze panel, nowoczesną szatę graficzną oraz konfiguracje z systemami płatności

PrestaShop

Prestashop to jeden z najbardziej popularanych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego.
Dodatkowo posiada silnie rozbudowaną społeczność i wiele wtyczek rozwijających funkcjonalność.
Dobra wydajność, rozbudowana funkcjonalność i w miarę prosty sposób modyfikacji narzędzia czynią go jedną z lepszych aplikacji dla programistów.

Sprawdź nasze poprzednie realizacje sklepów internetowychPozycjonowanie SEO SEM

Bądź ponad konkurencją!

Nasi partnerzy pomogą Ci nie tylko stworzyć profesjonalną stronę WWW, ale także wypozycjonować ją na topowe listy z twojej kategorii.
Prowadzimy kampanie pozycjonowania dla każdej firmy niezależnie od ilości słów kluczowych czy rodzaju branży, pomagamy w rozwoju strony doradzając graficznie udostępniając swoje teksty w celu wyższej pozycji w wielkiej wyszukiwarce internetowej Google

CO OFERUJEMY ?

Wysoko wypozycjonowana strona gwarantuje dobrą reklamę
Nie tylko odpowiednie projektowanie stron WWW, ale także pozycjonowanie pozwala na dobrą reklamę witryny i wysoką pozycję w Google. Dzięki nam Twoja strona internetowa będzie wyróżniała się wśród konkurencji i pozwoli Ci na większą sprzedaż.

Nielimitowana ilość słów kluczowych

Tworzymy kampanie od 1 do milionów słów kluczowych

Szybkie efekty wzrostowe

Nawet nie zauważysz jak szybko twoja strona podskoczy w wynikach Google

Wsparcie ekspertów

Eksperci od pozycjonowania stworzą specjalny plan taryfowy dla twojej witryny i będą zawsze dostępni z pomocą

Google adwords

Wszystkie kampanie są prowadzone wyłącznie przez certyfikowanych specjalistów Google AdWords.
Każdy klient może liczyć na wsparcie ze strony indywidualnego opiekuna, z którym ma stały kontakt telefoniczny lub mailowy.
Oferujemy kompleksową pomoc, regularne monitorowanie efektów kampanii oraz konsultacje w sprawie optymalizacji strony docelowej.
Kampanie w sieci wyszukiwania google.pl to pierwszy etap rozwoju kampanii Google AdWords.

APLIKACJE WEB

POTĘŻNE APLIKACJE WSPOMAGANE PRZEZ MOC KODU CF-X |

Aplikacja internetowa daje dużo więcej możliwości. Takich jak podpięcie programów firmowych pod witrynę internetową, skonfigurowanie jej z systemem wysyłek, czy stworzenie strony pod wielozadaniowe operacje.
To co nas wyróżnia to sprawne zarządzanie projektem IT, dostarczanie doskonałego wsparcia i terminowa, godna zaufania realizacja projektu.

Projektujemy nowoczesne, skalowane i łatwe w utrzymaniu dedykowane aplikacje.

Zapewniamy bezpieczny kod Aplikacji

Przystosowujemy aplikacje pod Programy zewnętrzne
Dobieramy rozwiązania na podstawie analizy przygotowawczej i funkcjonalnej tak aby były najlepiej dopasowane pod kątem nakreślonych celów biznesowych. Realizowaliśmy dla naszych klientów m.in systemy e-learningowe, wspomagające analizę płynności finansowej, zarządzanie konferencjami, szkoleniami, salami z rezerwacją miejsc, oraz konfiguratory produktów i usług, integracje z kasami i systemami płatności oraz wiele innych rozwiązań informatycznych wspomagających codzienną pracę.

Strony WWW a aplikacje Internetowe

Aplikacja webowa to bardzo rozbudowana strona WWW, często skonfigurowana z programem zewnętrznym lub oprogramowaniem sieciowym Jest to rozwiązanie idealne dla producentów gier, lub przedsiębiorców posiadających duże sieci sprzedażowe

Formularz kontaktowy

Wyślij nam zapytanie, odpowiemy tego samego dnia

Każdy klient jest wyjątkowy! Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailowo a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zgodnie z twoimi wymaganiami.